Кримськотатарський Ресурсний Центр та Меджліс кримськотатарського народу розпочинають шторм «Боролися тоді, переможемо зараз» у соціальних мережах, присвячений Дню спротиву окупації Криму.

Уже триває дев’ятий рік окупації Криму, минає перший рік повномасштабної російсько-української війни. Усі українці змушені були кардинально змінити своє життя.

Слід нагадати, що війна в Україні розпочалася ще у 2014 році, коли Російська Федерація незаконно окупувала Автономну Республіку Крим та Севастополь. Понад 9 років ми продовжуємо чинити опір. І зараз народ України починає більше об’єднуватись. Ми боролися, боремося і будемо боротися, доки не переможемо.

Кримськотатарський Ресурсний Центр розпочинає шторм «Боролися тоді, переможемо зараз» у соціальних мережах, спрямований на підтримку національного духу та єдності українського народу. Закликаємо кожного небайдужого, кожну людину, кожного свідомого громадянина України приєднатися до нас та поширити один із плакатів на своїх сторінках у соціальних мережах (Facebook, Twitter, Instagram, Telegram).

Ми маємо показати окупанту та всьому світу, що ми продовжуємо боротися за нашу перемогу, за повернення Криму та інших окупованих територій України, а також за припинення порушень прав людини. Таким чином ми закликаємо вас проявити солідарність з нашими співвітчизниками на окупованих територіях, які стали жертвами окупаційного режиму.

#liberatecrimea