У четвер, 15 вересня о 12:30, в інформаційному агентстві «Укрінформ» Кримськотатарський Ресурсний Центр проведе пресконференцію: «Інформаційна кампанія #LIBERATECRIMEA: підсумки та результати». Під час заходу спікери розкажуть про підсумки кампанії, яка була покликана підвищити рівень поінформованості населення України про ситуацію в окупованому Криму. Запрошуємо журналістів, громадських діячів, а також усіх бажаючих доєднатися до заходу.


Спікери:
Ескендер Барієв — Голова Правління Кримськотатарського Ресурсного Центру, голова управління з правових питань та закордонних справ Меджлісу кримськотатарського народу;
Тетяна Подворняк – менеджерка з комунікацій Кримськотатарського Ресурсного Центру;
Оксана Сахно — програмна менеджерка Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»;
Андрій Єрмоленко – художник-карикатурист.
Спікери детально розкажуть про усі заходи та активності у рамках цієї кампанії, які вдалося реалізувати, про те скільки ж людей долучилося до боротьби за Крим та яких змін було досягнуто.
Адреса: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16, ІА «Укрінформ».
Трансляція заходу також буде доступна на сторінці Кримськотатарського Ресурсного Центру у Facebook — https://www.facebook.com/CTRC2015.
Акредитація представників ЗМІ: ctrc@ctrcenter.org
Нагадаємо, що раніше Кримськотатарський Ресурсний Центр презентував нову інформаційну кампанію #LIBERATECRIMEA, яка покликана підвищити рівень поінформованості населення України про ситуацію в окупованому Криму.
Більш детально з цією кампанією можна ознайомитися на лендинг-сторінці — https://www.ctrcenter.org/liberatecrimea/ , а також у наших соціальних мережах:
Фейсбук: https://www.facebook.com/liberatecrimea
Телеграм: https://t.me/LIBERATECRIMEA