Кримськотатарський Ресурсний Центр завершив голосування за найкраще відео у конкурсі аматорського відео «Мій Крим». Тепер переходимо до найприємнішого – результатів!

Нагадаємо, що метою конкурсу аматорського відео «Мій Крим» є сприяння підтримки морального духу, стійкості та єдності українського суспільства у боротьбі за відновлення територіальної цілісності України, виявлення солідарності з кримськотатарським народом, підтримка актуальності питання деокупації Криму в інформаційному просторі України.

Для участі у конкурсі потрібно було зняти відео на тему: «Мій Крим», в якому через призму власних переживань автора, образів, емоцій передано атмосферу, дух, традиції, культуру, особливості Криму та його значення для українського суспільства та автора особисто.

Отже, ми отримали низку цікавих відео і усі бажаючі змогли переглянути їх та проголосувати за найкраще.

Які ж результати?

1 місце — Ганна Савенко (2596 лайків)

2 місце — Аліна Омельянюк (1422 лайків)

3 місце — Денис Савчук (442 лайків)

Додаємо посилання на скріншоти результатів станом на 28 серпня 19:00.

Наші призери отримають такі подарунки: мобільний телефон, блютуз-навушники, трипод для селфі UFT з LED-кільцем. Але і це ще не все! Усі учасники не залишаться без уваги, адже ми даруємо кожному футболки із візуальною продукцією КРЦ.

Зовсім скоро призи приїдуть до своїх власників.

Ми щиро вдячні усім учасникам за приділений час, за вашу креативність та за вашу громадянську позицію.

Ми віримо і продовжуємо сумлінно працювати, щоб кожен із нас у найближчому майбутньому зміг знову побачити Крим своїми очима, а не лише через об’єктив фотоапарату чи відеокамери.

Крим – це Україна!