У понеділок, 29 серпня о 12:00, в інформаційному агентстві «Укрінформ» Кримськотатарський Ресурсний Центр проведе пресконференцію в рамках інформаційної кампанії #LIBERATECRIMEA: «Відеоконтент як важливий інструмент поширення інформації про Крим».

Запрошуємо журналістів, громадських діячів, а також усіх бажаючих доєднатися до заходу.
Спікери:
Ескендер Барієв — Голова Правління Кримськотатарського Ресурсного Центру, голова управління з правових питань та закордонних справ Меджлісу кримськотатарського народу;
Тарас Тополя – лідер гурту «Антитіла»;
Тетяна Подворняк — менеджерка із комунікації Кримськотатарського Ресурсного Центру;
Денис Савчук — учасник конкурсу «Мій Крим».
У межах заходу представники КРЦ розкажуть про створення інформаційного ролику про Крим із залученням відомих українців та кримських татар, а також про конкурс аматорського відео «Мій Крим», в якому змогли взяти участь усі бажаючі.
Тарас Тополя, який взяв участь у зйомках ролику КРЦ, розкаже, чому важливо інформувати українське суспільство про події в Криму та підтримувати цю тему у порядку денному всієї країни та всього світу.
Крім цього, під час пресконференції відбудеться оголошення результатів конкурсу аматорського відео «Мій Крим» та вручення призів. Учасник конкурсу  розкаже про те, чому він вирішив взяти участь в ініціативі КРЦ та поділиться своїми особистими переживаннями про долю українського півострова.
Трансляція заходу також буде доступна на сторінці Кримськотатарського Ресурсного Центру у Facebook — https://www.facebook.com/CTRC2015
Акредитація представників ЗМІ: ctrc@ctrcenter.org
Нагадаємо, що раніше Кримськотатарський Ресурсний Центр презентував нову інформаційну кампанію #LIBERATECRIMEA, яка покликана підвищити рівень поінформованості населення України про ситуацію в окупованому Криму.
Більш детально з цією кампанією можна ознайомитися на лендинг-сторінці — https://www.ctrcenter.org/liberatecrimea/ , а також у наших соціальних мережах:
Фейсбук: https://www.facebook.com/liberatecrimea
Телеграм: https://t.me/LIBERATECRIMEA