17 серпня 2022 року Кримськотатарський Ресурсний Центр повинен був оголосити результати конкурсу аматорського відео «Мій Крим». Команда Кримськотатарського Ресурсного Центру дуже пильно слідкувала за голосуванням конкурсу. На жаль, ми виявили нечесну гру у вигляді накрутки лайків під окремими роботами.


КРЦ завжди позиціонує себе як чесна та порядна організація. А отже, ми вирішили анулювати усі результати конкурсу та продовжити голосування ще на 10 днів. Проте ми змінюємо платформу, на якій уже ніхто не зможе придбати собі вподобайки на комерційній основі.

Відкрите голосування триватиме із 18 серпня до 28 серпня до 19:00 за посиланням: https://www.surveylegend.com/survey/-N9fr-G_n43Ic9PYUkD8 .

Перейшовши за лінком, ви побачите перелік учасників, а натиснувши на кожну фотографію, ви перейдете у YouTube для перегляду відео. Ознайомившись із роботами, вам потрібно поставити лайк відео, яке найбільше сподобалося, а потім натиснути кнопку «Проголосувати».

Цього разу ми гарантуємо, що перемогу отримає найкреативніше та найкраще відео шляхом чесного голосування. Адже на цьому ресурсі уже неможливо вдатися до будь-яких хитрощів.

Друзі, ми хочемо підкреслити, що цей конкурс був створений для сприяння підтримки морального духу, стійкості та єдності українського суспільства, виявлення солідарності з кримськотатарським народом, підтримки актуальності питання деокупації Криму в інформаційному просторі України.

Нагадаємо, що наші призери отримають такі подарунки, як: мобільний телефон, блютуз-навушники, трипод для селфі UFT з LED-кільцем. Але і це ще не все! Усі учасники не залишаться без уваги, адже кожному ми подаруємо футболки із візуальною продукцією КРЦ.